Дата: 31.08.2021 09:24

Фото без опису  Учора, 30 серпня,  відбулась найочікуваніша подія року для освітян Рівненської ТГ  – Серпнева конференція -2021. Тема конференції –«Організація освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році: тенденції та виклики».

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Рівненської сільської ради Юрій  Фініковський.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради Наталія Даниш виступила з доповіддю, у якій підвела підсумки роботи за минулий рік, відзначила досягнення у роботі педагогічних колективів, акцентувала увагу на питаннях харчування, цифрової трансформації та зупинилася на завданнях, які стоять перед освітянами у новому навчальному році.

До порядку денного конференції були включені такі питання:

1. «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти у Полапівському ліцеї» (доповідач Степанюк Н. О. – директор Полапівського ліцею)

2. «Організація освітньо-виховного процесу в період карантину» (доповідач Смолярчук А.М.- педагог-організатор Столинсько-Смолярської гімназії )

3. «Національно-патріотичне виховання на уроках української мови та літератури : «Україна починається з тебе» (доповідач Гурко Л. В.- вчитель української мови та літератури  Гороховищанської гімназії )

4. «Інклюзивна освіта: різні можливості-рівні права» (доповідач Коцура Т.А.- вчитель початкових класів Гущанського ліцею)

5. «Формування психологічної підготовки дитини до школи» (доповідач Козачук О.М.-вихователь Полапівського ЗДО)

6. «Робототехніка як один із напрямків STEM –освіти» (доповідач Хомік І. В.-вчитель фізики Забузького ліцею)

Грамотами  були нагороджені колективи Гущанського ліцею (керівник Любов Самойліч) та Полапівського ЗДО (керівник Антоніна Бубен), також педагоги Середа Н.Ю., Кухта Л.С., Мушкет Н.К., Лопошук О.С.

Дякуємо усім учасникам конференції!!!

Бажаємо, щоб новий навчальний рік став роком професійних досягнень, особистих звершень освітян, а життя виставляло лише високі оцінки!