Відбувся Фестиваль фізичної культури та спорту серед територіальних громад!

Дата: 13.09.2021 12:38

Фото без опису  Команда Рівненської ТГ взяла участь в обласному фестивалі присвяченому Дню фізичної культури і спорту. Найкращий результат показала сімейна пара – Олександр та Людмила Герун із с.Борове, які зайняли третє місце та отримали красень кубок та приз. В настільному тенісі команда в складі Олексія Приказюка (с.Борове) та Яни Васенько (с.Забужжя) посіла шосте місце. В гирьовому спорті Юрій Сидун, Роман Негря із с.Столинські Смоляри зайняли відповідно 7-ме та 8-ме місце.

Найбільш цікаво і видовищно проходили змагання з міні-футболу, де серед 9 команд  у своїй групі команда с.Полапи виграла з рахунком 5:3 в команди «Спорт для всіх» м.Луцьк та 7:1 в команди «Інвест – молодь» м.Луцьк. У грі з командою лучан «Вишків» поступились з рахунком 1:2. В напруженій, рівній грі з перемінним успіхом в півфіналі знову грали з командою «Спорт для всіх»  та програли кінцеву зустріч з рахунком 4:6. В результаті гри заслужене 4-те місце за полапівськими футболістами.

Під час урочистого нагородження команда Рівненської ТГ отримала грамоту та набір спортивного інвентаря.

Учасники змагань висловлюють слова вдячності за організацію поїздки сільському голові Юрію Фініковському на начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Даниш.

Дмитро Маляс