Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 02.10.2021 19:37

Фото без опису  У першу неділю жовтня ми святкуємо одне з найзворушливіших свят – День працівників освіти, який згуртовує усіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки та мудрості.

У Рівненській громаді відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Сільський голова Юрій Миколайович Фініковський привітав освітян зі святом та вручив нагороди обласного управління освіти і науки Козачук Надії Василівні , вчителю музичного мистецтва Рівненського ліцею та Сулік Світлані Миколаївні, бібліотекарю Полапівського ліцею .

Звернулася до присутніх із вітальними словами та щирою вдячністю за майстерність і надзвичайну віддачу душевних сил, за добросовісне служіння справі і невтомний творчий пошук начальниця відділу ОКМС Рівненської сільської ради Наталія Петрівна Даниш. Вона зазначила, що більша частина педагогів - це колишні випускники закладів освіти Рівненської сільської ради.

Опісля вітальних слів, кагорті освітян було вручено грамоти Рівненської сільської ради за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Чудовим подарунком для усіх освітян стала концертна програма від учнів закладів освіти Рівненської сільської ради.