Позачергова сесія Рівненської сільської ради
Дата: 14.02.2022 12:36
Кількість переглядів: 847
Сьогодні відбулось засідання позачергової 18 сесії Рівненської сільської ради. Перед розглядом питань порядку денного сільський голова Юрій Фініковський привітав колег депутатів, які сьогодні святкують свій день народження, а це Іван Боярчук та Світлана Сулік.
На розгляд депутатів було представлено 5 питань згідно порядку денного. Було внесено зміни до складу виконавчого комітету Рівненської сільської ради, а саме введено в склад виконкому Бондарук Ольгу Миколаївну- першого заступника сільського голови. Також внесли зміни до бюджету громади та затвердили проєкт землеустрою Рівненській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування.