Позачергова сесія Рівненської сільської ради

Дата: 14.02.2022 12:36

Фото без опису   Сьогодні відбулось засідання позачергової 18 сесії Рівненської сільської ради. Перед розглядом питань порядку денного сільський голова Юрій Фініковський привітав колег депутатів, які сьогодні святкують свій день народження, а це Іван Боярчук та Світлана Сулік.

На розгляд депутатів було представлено 5 питань згідно порядку денного. Було внесено зміни до складу виконавчого комітету Рівненської сільської ради, а саме введено в склад  виконкому Бондарук Ольгу Миколаївну- першого заступника сільського голови. Також внесли зміни до бюджету громади та затвердили проєкт землеустрою Рівненській сільській раді для будівництва та обслуговування  будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування.