Громада у смартфоні – Рівненська сільська рада запустила чат-бот «СВОЇ»

Дата: 18.02.2022 10:46

Фото без опису  У Рівненській громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ, який покращить взаємодію громадян із Рівненською сільською радою.

Чат-ботом СВОЇ можна скористатися у Viber та Telegram.

Він містить три зручних блоки: «Послуги», «Я+Влада» і «Моя громада».

У блоці «Послуги» громадяни можуть дізнатися адресу? графік роботи ЦНАП чи знайти, як замовити послугу онлайн. Серед доступних сервісів – витяг про земельну  ділянку, довідка про несудимість, довідка з реєстру нерухомості, отримання ліцензій та дозволів, тощо.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати звернення до сільської ради, ЦНАП, та оцінити їх роботу

Блок «Моя громада» є довідником інформації про місцеві заклади та служби.

Муніципальний чат-бот СВОЇ впроваджується Рівненською сільською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.