Відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата: 18.02.2022 11:43

Фото без опису    Відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». На обласний конкурс надійшло 58 робіт у номінації «Література» та 58 робіт у номінації «Історія України і державотворення». Епіграфом до творчих робіт були слова української поетеси Ольги Калини: «…Своє життя поклали ви на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм Україну!».

За підсумками конкурсу  Вербінський Артем, учень 9 класу Гущанського ліцею Рівненської сільської ради здобув ІІ місце за роботу «Воїни світла»   в номінації «Література» (керівник Вербінська Оксана Віталіївна). Представлено нарис розмови сина з батьком, воїном АТО. Учень продемонстрував глибоке осмислення проблеми сьогодення, дав оцінку героїзму українських військовослужбовців і добровольців, котрі кинулися захищати рідну землю, виклав чітку громадянську позицію, літературний хист.

Вітаємо з перемогою! Зичимо  невичерпної  енергії, наснаги для саморозвитку і подальших перемог!