Профілактичний рейд на території громади

Дата: 22.02.2022 14:53

Фото без опису   На минулому тижні, на території Гущанського старостинського округу Рівненської сільської ради  проведено рейд з профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей, у якому взяли участь начальник відділу «Служба у справах дітей та сім'ї» Рівненської сільської ради Богдана Романюк, практичний психолог Гущанського ліцею Юлія Крошетецька та поліцейський офіцер громади Василь Стернічук.

З метою здійснення  профілактики бездоглядності та правопорушень, вивчення умов проживання дітей, виявлення дітей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вилучення дітей із середовища, де є загроза життю та здоров’ю дитини, проведено обстеження умов проживання  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та сімей, які перебувають під впливом чинників, що можуть призвести до потрапляння сім’ї в складні життєві обставини.

В ході проведення зазначеного заходу з батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей, недопустимості вживання спиртних напоїв та недопущення вчинення  домашнього насильства. Крім цього, батьків попереджено про передбачену чинним законодавством відповідальність вразі вчинення ними вказаних правопорушень.