Довідка ВПО та компенсація. Кому надається та де отримати?

Дата: 31.03.2022 16:42

Фото без опису  Для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та довідок для ВПО необхідно звернутися до Рівненської сільської ради (або через ДІЮ)

з 01 квітня 2022 року, хто бажає отримати компенсацію повинен попередньо провести реєстрацію ВПО

Для отримання довідок для ВПО можна через ДІЮ або Центр надання адміністративних послуг(якщо через ЦНАП візьміть з собою необхідні документи)

Щодо компенсації

Отримати компенсацію можна, якщо:

- ви на наступний день після розміщення внутрішньо переміщених осіб(далі ВПО) подали до уповноважених осіб сільської ради заяву про розміщення ВПО

- особи, яких ви розмістили отримали статус внутрішньо переміщеної (отримали довідку) та внесені до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО;

- якщо ви є власником будинку та надаєте своє житло безкоштовно внутрішньо переміщеним особам

- маєте відкритий рахунок у банку

Реєстрацію про можливість поселення можна розмістити зареєструвавшись на сайті Прихисток та заповнити необхідні дані.

ЗАЯВА НА КОМПЕНСАЦІЮ ПОДАЄТЬСЯ ЩОМІСЯЧНО З 01 ДО 05 ЧИСЛА МІСЯЦЯ НАСТУПНОГО ПІСЛЯ ЗВІТНОГО (тобто вже з травня місяця з 01 по 05 число)

Радимо для подання заяв на реєстрацію ВПО подавати разом з ВПО До заяви на реєстрацію ВПО додаються паспорт та код кожного ВПО (на дитину свідоцтво про народження) , якщо паспорт ІD то разом з довідкою, а також паспорт та код власника , який буде писати заяву та документ, що підтверджував би належність будинку.

У заявах на компенсацію мають бути підписи всіх розміщених у вашому будинку внутрішньо переміщених осіб, яких ви попередньо зареєстрували.

Компенсація згідно постанови КМУ має бути виплачена на рахунок зазначений вами у заяві.

Якщо ВПО , яких ви зареєстрували поїхали , переїхали, то негайно подається заява про їх переїзд чи виїзд.

Заяву на компенсацію можна подати електронно через Дію

Для консультацій з виплати компенсації та подання документів звертайтесь до начальника відділу внутрішньої політики правового і організаційного забезпечення, економічного та цифрового розвитку громади:

097-707-67-59 (+Viber) - Дмитро Сергійович Федчишин