У ПЛАНАХ РОЗРОБИТИ ПРОЕКТ НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ "М07-СТАРОВОЙТОВЕ-АДАМЧУКИ-ЗАЛІССЯ-ШАЦЬК

Дата: 15.02.2023 12:29

Під час обговорення питання будівництва пункту пропуску "Адамчуки-Збереже" у Волинській ОВА, акцентували увагу на продовженні ремонту дороги від с.Старовойтове до с.Забужжя, далі на Столинські Смоляри і до с.Голядин. Зазначимо, що цей відрізок сьогодні перебуває на балансі ДП "Служба місцевих автомобільних доріг" (Луцьк), керівник якого Оксана Грицюк зазначила, що проект планують розробити у цьому році.

Зі свого боку Рівненська громада гарантує співфінансування на проект в межах ТГ, інший відрізок від с.Голядин до с.Адамчуки готові профінансувати у Шацькій селищній раді.

Фото без описуРеалізація даного проекту є важливою в умовах сьогодення, оскільки дасть змогу розвантажити існуючі пункти перетину, підвищити їх пропускну спроможність, збільшити об’єми експорту агропромислової продукції та імпорту стратегічних товарів.