РЕАЛІЗУВАЛИ ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РІВНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗА КОШТИ ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Дата: 15.02.2023 12:30

Понад 1.5 млн.грн з держбюджету освоєно для заходів з енергозбереження у школах Рівненської громади.

За кошти було здійснено заміну вікон та дверей у Гороховищанській гімназії, Забузькому, Полапівському, Гущанському ліцеях, заміну котла та водяних насосів в котельні Забузького ліцею та ін. Одразу зазначимо, що за умови невикористання коштів вони б мали повернутись назад у Держбюджет.

Разом з тим за кошти місцевого бюджету замінено усі вікна та двері в Полапівському дитячому садку. Наступним етапом тут буде капітальний ремонт покрівлі.

Разом з тим у цьому році продовжимо працювати в напрямку енергозбереження у навчальних закладах громади.Фото без опису Заміни вікон, дверей, ремонти мереж опалення, покрівель та утеплення фасадів в установах та закладах громади на 2023 рік лишаються в пріоритеті.