ГОЛОВА ГРОМАДИ СПІЛЬНО З СОЦІАЛЬНИМИ РОБІТНИКАМИ ВІДВІДАВ УСІХ ЖИТЕЛІВ РІВНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 15.02.2023 12:31

Нещодавно відвідали усіх одиноких громадян похилого віку,інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і за якими здійснюють догляд соціальні робітники. В межах громади - це майже 90 осіб.

Кожному із них вручили продуктові набори, ознайомились із умовами їх проживання , вислухали потреби жителів. Разом з тим здійснили моніторинг роботи соціальних робітників. В рамках таких візитів надано оцінки роботи кожного із них, виявлені як позитивні моменти, так і окремі недоліки в роботі.

Загалом варто відмітити, що робота в цьому напрямку продовжується. В усіх старостинських округах громади додатково виявлені жителі, які можуть отримувати послугу соціальної допомоги вдома. Ці люди потребують підтримки і допомоги кожного із нас!

Фото без описуОкрема подяка за підтримку таких заходів Українській Церкві ХВЄ "Ковчег" з м.Любомль.