Дата: 04.04.2023 12:19

У зв’язку із повномасштабною військовою агресією російської федерації проти України виникла необхідність перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів, які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та колишнього СРСР.

На підставі рішення виконкому сільської ради від  31.03.2023 року №26 «Про проведення громадського обговорення та громадських слухань  щодо перейменування вулиць населених пунктів Рівненської сільської ради» в період до 15 травня 2023 року проводитиметься громадське обговорення щодо перейменування слідуючих вулиць в населених  пунктах сільської ради:

• в селі Гуща  -вулиця Колгоспна;
  • в селі Вишнівка  -вулиця Колгоспна;
  • в селі Підлісся  -вулиця Колгоспна;
  • в селі Забужжя  -вулиця Колгоспна;
  • в селі Полапи -вулиця Гагаріна.
  •

Всі пропозиції по зміні назв вулиць для узагальнення просимо в письмовому вигляді надавати в старостинства відповідних населених пунктів або на електронну адресу сільської ради [email protected].