У Рівненській громаді відбудуться любительсько-спортивні змагання з карпфішингу

Дата: 25.05.2023 09:17

Фото без описуЗ метою популяризації риболовного спорту, підвищення екологічної культури, налагодження товариських стосунків, підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасним риболовним знаряддям, визначення найкращих спортсменів-рибалок в особистому та командному заліках відбудуться змагання з риболовлі.

Змагання проводяться на озері у с. Гуща, Рівненської сільської ради 27-28 травня 2023 року.

Змагання організовуються відділом освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради спільно з ГО «Гущанські патріоти» та ГО «Лісо-мисливське об’єднання «БУГ»».

Змагання особисто-командні. Склад команди 2 особи. Учасники сплачують благодійний внесок у розмірі 500 грн від команди, усі зібрані кошти будуть передані на підтримку Збройних Сил України, усі організаційні витрати беруть на себе організатори змагань.

Участь у змаганнях беруть запрошені команди з сусідніх громад, не більше 2-х команд-представників кожної громади. Організатори змагань залишають за собою право виставити не обмежену кількість команд.

Змагання проводиться протягом двох днів.

27.05.2023р.

• 09:00 – прибуття учасників (с. Гуща, Рівненської сільської ради).
    • 09:00–10:00 – реєстрація учасників,
    • 10:00 – 10:30 -- жеребкування, відкриття змагання;
    • 10:30–11:00 – вхід в зони лову, розміщення за секторами;
    • 11:00 – старт;
    • 21:00 – перше зважування ;

28.05.2023р.

• 06:00 – друге зважування
    • 14:00 --  контрольне зважування;
    • 14:30 -- підведення підсумків, перерва, оголошення результатів змагання, нагородження переможців, закриття змагань.

Підтвердження участі в змаганнях та заявки приймаються на email: [email protected], та  за телефоном: 097-661-77-00 – Станіслав Смолярчук, 067-666-87-65 – Сергій Марчук.