Повідомлення про громадські обговорення

Дата: 21.06.2023 17:14

Повідомлення про проведення громадських слуханьДокументу державного планування – «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (критий ринок) (КВЦПЗ-03.07) орієнтовною площею - 4 га, яка розташована в межах с. Старовойтове Рівненської сільської ради Ковельського району Волинської області»

Рішення сільської ради:

1. №24/47 від 23 листопада 2022 року

Завдання на розроблення детального плану території:

1.  від 27 березня 2023р.

Відомості про замовника: Рівненська сільська рада, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Рівне, вул. Шкільна, будинок 2 (Код ЄДРПОУ 04332621)

Відомості про розробника: Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ» (Код ЄДРПОУ 33880983)

1. договір від 27.03.2022р. №16-02.23

Громадські слухання будуть відбуватися в 10:00 26.06.2023 року у приміщенні Рівненської сільської ради Ковельського району Волинської області с. Рівне, вул. Шкільна, будинок 2.

Кожен учасник громадських слухань має право робити аудіо-, відеозапис або веб-трансляцію громадських слухань. Громадські слухання не можуть використовуватися для політичної реклами чи агітації, у тому числі передвиборчої агітації.

Ознайомитися з матеріалами проекту документу державного планування на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях можна з 9:00 до 17:00 з 22.05.2023 протягом 30-ти днів за адресою: Рівненська сільська ради Ковельського району Волинської області с. Рівне, вул. Шкільна, будинок 2.

Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень): Головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин, кадастру, житлово-комунального господарства  та охорони навколишнього природного середовища Латковська Катерина Адамівна.

Розділ І-ІІ. Стратегія просторового розвитку території