У Рівненській громаді фінішував проєкт «ОПАЛИН: Малі поселення – велика історія»

Дата: 28.07.2023 13:14
Кількість переглядів: 111

Фото без описуУ Рівненській громаді фінішував проєкт  «ОПАЛИН: Малі поселення – велика історія», який було реалізовано за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках 
Програми транскордонного співробітництва Польща-(Білорусь)-Україна 2014-2020.🇪🇺🇪🇺
🔹Учасниками заходу стали представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники Представництва Програми ІNTERREG NEXT Польща-Україна у Львові, експерти з туризму, музейні, наукові працівники, ЗМІ та жителі громади.
🔹У рамках заходу відбулося відкриття виставки «Українсько-польське пограниччя.  Опалин – пам’ятаємо та пишаємося історичною спадщиною», яка розташована у приміщенні Гущанського ліцею. Саме тут, відвідувачі можуть поринути в історію стародавнього містечка Опалин та дізнатися про виникнення, розвиток міста у різні періоди історії та про події, пов’язані з ним.
🔹Окрім цього, відбулася завершальна конференція проєкту, під час якої були представлені загальні результати та досягнення проєкту. У ході дискусії учасники заходу обговорили, як можна використати культурну та історичну спадщину для промоції прикордонного регіону, підвищити його туристичний потенціал і як забезпечити сталість проєкту. Також, було намічено ідеї для подальшої співпраці та написання наступних транскордонних проєктів.

 



« повернутися до розділу «Опалин: Малі поселення - велика історія»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь