Про Мобільну бригаду Рівненської сільської ради

Дата: 30.10.2023 11:20

Фото без описуУ Рівненській територіальній громаді функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Розміщується мобільна бригада на базі Рівненської сільської ради.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги – це спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Особи, які постраждали від домашнього та гендерного насилля, можуть звернутися за допомогою до спеціалістів  за адресою вул. Шкільна, 2, каб.14 або  за телефоном: 0967501632.

В телефонному режимі спеціалісти надають консультації  щоденно з понеділка по четвер з 9.00 до 18.15, п’ятниця – з 9.00 до 17.00.

За необхідністю здійснюють екстрені та планові виїзди.

Всі послуги мобільною бригадою надаються безкоштовно.