ПОНАД 1150 НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ

Дата: 17.12.2023 20:38

Фото без описуПОНАД 1150 НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ДІТЕЙ СИРІТ,НАПІВСИРІТ,ДІТОК З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ, ДІТЕЙ МОБІЛІЗОВАНИХ ТА ЗАГИБЛИХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Незважаючи на складний для усіх нас час, спільно з депутатським корпусом вирішили подарувати нашим діткам у закладах середньої та дошкільної освіти новорічний настрій.

Навіть у час війни усі вони мають вірити в те, що дива трапляються! Тому для вихованців нашої громади підготували більше 950 солодких новорічних подарунків, які уже незабаром передамо!

Також не забуваємо про дітей-сиріт, напівсиріт, діток з обмеженими можливостями, дітей мобілізованих та загиблих жителів громади! До них також завітаємо додатково із подарунками напередодні Нового року!

Усі діти - наше майбутнє і всі заслуговують на щасливе дитинство і життя!