Дрони на фронт

Дата: 17.03.2024 15:41

Фото без описуРозпочинаємо передавати закуплені у цьому році за кошти місцевого бюджету квадрокоптери, FPV- дрони для жителів громади, які сьогодні у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України.

Так, на запит нашого земляка Ч.М.(с.Полапи), який сьогодні перебуває в одному із підрозділів 4-тої окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського, передали квадрокоптер DJI MAVIC 3 PRO. Також обговорили питання подальшої допомоги військовому.

Незабаром доставимо квадрокоптери DJI MAVIC 3, DJI MAVIC 3Т, DJI MAVIC 3PRO та FPV-дрони, інші технічні засоби та пристрої в інші підрозділи, де сьогодні перебувають жителі нашої громади! Підтримуємо Збройні Сили України! Разом до Перемоги!