Зустріч з міністром освіти і науки

Дата: 28.03.2024 10:09

Під час робочої поїздки у м.Луцьк голова громади Юрій Фініковський мав можливість зустрітись і поспілкуватись із міністром освіти і науки України Оксеном Васильовичем Лісовим.
Оксен Лісовий від початку повномасштабного російського вторгення пішов на фронт добровольцем у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Рік тому, 21 березня призначений Верховною Радою України на посаду Міністра. Ерудовий, комунікабельний, виважений і мудрий український науковець та освітянин!
Обговорили освітні реформи: зміни у сфері дошкільного навчання, реформування навчальної програми, профільні старшу школу та ліцеї, в яких учні здобуватимуть профільну освіту, безпекові питання у закладах освіти, питання освітньої субвенції для шкіл у 2025-2026 рр.та ін.
Обмінявшись контактами, запросив Оксен Лісовий при нагоді відвідати Рівненську територіальну громаду, оглянути наші заклади дошкільної та загальної середньої освіти, поспілкуватись із педагогічними колективами!