Сільська рада придбає дрони та автомобільний тепловізор для захисників з громади

Дата: 21.04.2024 16:00

Рівненська сільська рада придбає 4 квадрокоптери DJI MAVIC 3 PRO, 4 дрони DJI Mavic 3T thermal та автомобільний тепловізор нічного бачення Dark Knight.

На ці закупівлі Рівненська сільська рада передбачила загалом 1 660 000 гривень.

Вже відбулися торги, де в результаті аукціонів загальна вартість придбання зменшилася до 1 389 989 гривень.

Ціна автомобільного тепловізора нічного бачення Dark Knight - 314 тисяч гривень.

Ціна одиниці DJI MAVIC 3 PRO - 75,99 тисячі гривень.

Ціна одиниці квадрокоптера з тепловізором DJI Mavic 3T thermal - 193 тисячі гривень.

Наразі очікується укладання договорів на постачання техніки.

Зауважимо, що після придбання товари передадуть на використання структурних підрозділів Збройних сил України, в яких боронять Україну жителі Рівненської громади, аби наші хлопці мали змогу результативніше нищити ворога!

Віримо в ЗСУ та допомагаємо військовослужбовцям! Слава Україні!