БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З РИБОЛОВЛІ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 06.06.2024 17:41

Нещодавно на Гущанському озері проходили ІІ любительсько-спортивні змагання з Карпфішингу «Весна – 2024».

За підтримки Рівненської сільської ради змагання були організовані громадськими організаціями «Гущанські патріоти» та «Лісомисливське об’єднання "Буг”». Основна мета заходу - збір коштів на підтримку ЗСУ.

Участь у даному заході виявили бажання прийняти десять команд. Впродовж двох днів учасники застосовували усі свої вміння та навички для того, щоб виловити якомога більшого коропа і тим самим продемонструвати свою майстерність у даному виді спорту.

За результатами контрольних зважувань переможцем змагань стала команда «Pitercarp» , хлопці зуміли виловити п’ять коропів загальною вагою понад 21 кг.

Друге місце отримав Федорук Володимир з м. Ковель, а третє місце відійшло команді «Лісомисливське об’єднання «БУГ».

Оскільки захід ніс благодійний характер, вдалось зібрати понад 9 тис. гривень. Усі кошти будуть передані на потреби земляків, які сьогодні відстоюють незалежність України!

Підтримуємо та займаємося спортом, віримо у Збройні Сили України. Слава Україні! Героям Слава!