АГРАРІЯ З РІВНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧЕНО ПОДЯКОЮ МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Дата: 21.06.2024 13:44

Голову фермерського господарства "ЗУБ-АГРО" Івана Зубчика нагороджено подякою Міністерства аграрної політики та продовольства України! Вітальну адресу за підписом в.о.Міністра Тараса Висоцького вручили нашому земляку з нагоди Дня фермера.
ФГ "ЗУБ-АГРО" цьогоріч обробляє понад 300 га землі. Вирощують такі культури як соя, гарбуз, пшениця, картопля. В подальшому планують збільшувати посівні площі, нарощувати парк техніки та засобів для обробітку землі!