Перемоги юних дзюдоїстів

Дата: 21.06.2024 14:00
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

На базі табору практик «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХІІ-й відкритий турнір із дзюдо «Кубок Шацьких озер».

Престижний турнір, який тривав упродовж 15–16 червня, зібрав понад 200 учасників із Рівненської, Львівської, Житомирської, Київської та Волинської областей. Волинь із-поміж інших представляли і вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби.

Вихованці секцій дзюдо Рівненської громади посіли на турнірі призові місця. Так, чемпіонамиу своїх вагових категоріях стали Марія Дибаль, Дмитро Гелім, Шнайдер Марк та Катерина Денисюк. Друге місце посіла Нікуліна Влада, третім став Попко Назар.

Підтримуємо й надалі наших юних спортсменів!