Шановні жителі та гості Рівненської громади! Щиро вітаємо кожного із Вас з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 16:31

Наш Основний Закон – це головний оберіг державності та демократії, гарант прав і свобод кожного громадянина. ​​

Сьогодні, в часи великих випробувань, які постали перед Україною, наша Конституція набуває особливого значення.

Адже це не просто закон, а система координат, за якими ми рухаємось і будуємо своє європейське майбутнє. Це концентрація всіх тих свобод і цінностей, які українці захищають у багатовіковій боротьбі.Саме їх ми відстоюємо й зараз, обороняючи свою державу від ворога. І ми не збираємось відступати.

Конституція України утверджує головні цінності нашого народу – життя людини, її здоров’я, честь та гідність, вона надає кожному громадянину свободу слова та віросповідання. Тому обов’язок кожного з нас – щиро поважати наш головний закон, а також вміло і відповідально користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших.

У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги та віри у світле майбутнє України! Нехай Перемогою закінчиться війна і всі українські захисники та захисниці повернуться живими і неушкодженими до рідних домівок! Єдності нам усім, злагоди, миру, упевненості в нашій спільній перемозі, мужності, витримки, гідності та захищеності своїх прав, свобод, усього того, що дає нам Конституція!

Разом ми – сила! Ми – переможемо!

Слава Україні!