ДО УВАГИ МЕШКАЦІВ ТА ГОСТЕЙ РІВНЕНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 23.08.2024 09:44

Фото без описуКабінет Міністрів України вніс зміни до « Положення про прикордонний режим» з метою приведення його у відповідність До закону №3636 IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

Відповідна постанова від 6.08. 2024 року номер №894 набрала

чинності 9.08. 2024 року.

З метою підвищення ефективності виконання вимог законодавства України, прикордонна служби «Рівне» інформує, що громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років у період проведення мобілізації (крім цільової) та/або протягом дієвої дії воєнного стану зобов’язані:

- мати при собі військовий обліковий документ (у паперові або електронній формі) у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі;

- пред’являти такі документи на вимогу представника державної прикордонної служби;

- у прикордонній смузі за контрольованому прикордонному районі.