Підготували заявку на участь в національному конкурсі «Громада на всі 100»

Дата: 30.09.2024 11:04

Фото без описуШановні мешканці Рівненської громади!

Ми підготували заявку на участь в національному конкурсі «Громада на всі 100», який дає можливість виграти матеріальну підтримку на реалізацію важливих і корисних місцевих ініціатив.

Наша ідея полягає в тому, щоб облаштувати на березі озера Велике в селі Новоугрузьке інклюзивний ВЕТЕРАНСЬКИЙ КЕМПІНГ, де ветерани, які втратили здоров’я, захищаючи нашу Батьківщину, зможуть відпочити та оздоровитися, користуючись всіма необхідними умовами.

Якщо нам вдасться перемогти в Конкурсі, нам допоможуть придбати необхідне для цього обладнання.

Зрозуміло, що це буде відкритий простір, де зможуть відпочивати всі мешканці нашої громади.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що за наш проєкт потрібно буде голосувати через мережу Інтернет. Тому сподіваюся на вашу активність та підтримку.

Детальніше про Конкурс можна прочитати тут: https://fakty.com.ua/hromady/