13 Січня, 2021 р., 12:25
«Ви влаштувались на роботу і вас запевняють, що все офіційно та сплачується за вас єдиний соціальний внесок. А чи насправді це так?»
13 Січня, 2021 р., 12:04
Видача перепусток прикордонниками за лінію ІТС в с.Ст.Смоляри відбудеться в п’ятницю 15.01.2021 року з 09-12год. В приміщенні клубу!   Вибачте за незручності! Дотримуйтесь карантинних норм та обмежень!
12 Січня, 2021 р., 17:11
Для внесення до списку с/р на отримання перепусток  за лінію ІТС, необхідні такі дані:
12 Січня, 2021 р., 10:06
У зв’язку із запровадженням локдауну на території України ( 08-24 січня), виїзні прийоми керівництвом Рівненської сільської ради по центральних садибах старостинських округів здійснюватись не будуть!