12 Травня, 2021 р., 16:49
Шановні жителі громади! Продовжуємо далі організований вивіз сміття! Графік на тиждень наступний:
21 Квітня, 2021 р., 15:42
  У найближчу годину 21 квітня із збереженням до кінця доби очікується гроза, місцями  можливий  град (Рівень небезпечності І- жовтий).
15 Квітня, 2021 р., 12:17
  Рівненська сільська рада організовує пілотний проект по збору сміття. З 16 квітня пробний збір відбудеться у селах Забужжя та Полапи. Пізніше буде організовано вивіз сміття у Рівному, Гущі, Столинських Смолярах та навколишніх селах.
19 Березня, 2021 р., 18:21
 29 березня об 11.00 год. в приміщенні Рівненської сільської ради відбудеться засідання позачергової  6-ї сесії Рівненської сільської ради VІІІ скликання.