04 Серпня, 2021 р., 14:48
Фестиваль територіальних громад
03 Серпня, 2021 р., 09:25
Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 30 липня 2021 року № 6/17 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Ковельського району Волинської області»  Ковельська районна рада оголошує старт подачі заявок на участь у конкурсі  щодо створення офіційної символіки Ковельського району Волинської області. Термін подачі конкурсних робіт  – з 02.08.2021 р. по 03.09.2021 р.
27 Липня, 2021 р., 14:33
З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.
23 Липня, 2021 р., 14:55
  Голова ради Юрій Фініковський видав розпорядження «Про скликання чергової 11 сесії Рівненської сільської ради», яка відбудеться у четвер, 5 серпня, об 11.00 год. в конференцзалі адмінбудинку сільської ради.